Match Schedule: Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2016-2017


Picture of team [Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία]
MD Match Name Γηπεδούχος Ομάδα   Φιλοξενούμενη ΟμάδαΑποτέλεσμα  
1 1η Αγωνιστική ΑΕ ΝΕΟΥ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία1 - 1 Ισοπαλία
2 2η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ0 - 0 Ισοπαλία
3 3η Αγωνιστική ΕΝΩΣΗ 2010 - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία0 - 3 Νίκησε
4 4η Αγωνιστική ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία1 - 3 Νίκησε
5 5η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΣΤΥΛΙΔΑ1 - 4 Ηττήθηκε
6 6η Αγωνιστική ΜΑΛΕΣΙΝΑ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία0 - 1 Νίκησε
7 7η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ1 - 0 Νίκησε
8 8η Αγωνιστική ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία2 - 0 Ηττήθηκε
9 9η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ1 - 2 Ηττήθηκε
10 10η Αγωνιστική ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία2 - 3 Νίκησε
11 11η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ0 - 2 Ηττήθηκε
12 12η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΚΑΛΑΠΟΔΙ0 - 1 Ηττήθηκε
13 13η Αγωνιστική ΑΤΑΛΑΝΤΗ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία3 - 0 Ηττήθηκε
14 14η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΑΕ ΚΑΛΥΒΙΩΝ3 - 1 Νίκησε
15 15η Αγωνιστική ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία0 - 4 Νίκησε
16 16η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΡΙΑΚΗΣ0 - 0 Ισοπαλία
17 17η Αγωνιστική ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία3 - 1 Ηττήθηκε
18 18η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΑΕ ΝΕΟΥ ΚΡΙΚΕΛΛΟΥ1 - 1 Ισοπαλία
19 19η Αγωνιστική ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία1 - 2 Νίκησε
20 20η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΕΝΩΣΗ 20103 - 0 Νίκησε
21 21η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ4 - 1 Νίκησε
22 22η Αγωνιστική ΣΤΥΛΙΔΑ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία3 - 1 Ηττήθηκε
23 23η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΜΑΛΕΣΙΝΑ2 - 3 Ηττήθηκε
24 24η Αγωνιστική ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία5 - 0 Ηττήθηκε
25 25η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ1 - 2 Ηττήθηκε
26 26η Αγωνιστική ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία4 - 3 Ηττήθηκε
27 27η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ1 - 0 Νίκησε
28 28η Αγωνιστική ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία6 - 0 Ηττήθηκε
29 29η Αγωνιστική ΚΑΛΑΠΟΔΙ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία5 - 1 Ηττήθηκε
30 30η Αγωνιστική Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία - ΑΤΑΛΑΝΤΗ_ - _
31 31η Αγωνιστική ΑΕ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - Ηρακλής Ροδίτσας / Ακαδημία_ - _